Annilii.ee kasutustingimused

1. Üldtingimused

1.1 Annilii.ee on tekstiilist kodusisustustooteid valmistav, õmblusteenust pakkuv ja oma tooteid (edaspidi Tooted) müüv e-pood, mida haldab AnniLii OÜ. Ettevõte AnniLii OÜ ei ole käibemaksukohustuslane.

1.2 Annilii.ee kasutajaks registreerides ja /või Toodete ostmisel kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

2. Lepingu sõlmimine

2.1 Annilii.ee müüb ja e-poe klient ostab e-poes pakutavaid Tooteid.

2.2 Annilii.ee pakub õmblusteenust ja klient tellib kodulehe kaudu tekstiiltooteid, millele eelneb kokkulepe Toote kujunduse ja hinna osas.

2.3 Annilii.ee ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest AnniLii OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt ostukorvi lisamisel).

3. Hind

3.1 Annilii.ee-s müüdavate Toodete hinnad (ilma käibemaksuta) on märgitud tootelehtedel. Soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind.

4. Toodete saadavus, fotod ja kirjeldused

4.1 Annilii.ee e-poes kajastuvat laoseisu uuendatakse pidevalt ja vastavalt vajadusele. Kui juhtub, et laoseis on olnud vale, siis võtab annlii.ee kliendiga kohe ühendust ja pakub võimalust maksta raha tagasi järgmise tööpäeva jooksul või pikendada nädala jagu tellimust, mille jooksul on tellitud Toode laos jälle saadaval.

4.2 Annilii.ee teeb kõik võimaliku, et Tootefotod oleksid tegelikkusele vastavad, kuid olenevalt arvutist võivad Toodete värvitoonid erineda tegelikust väljanägemisest.

5. Konto loomine

5.1 Annilii.ee konto loomine ei ole ostmiseks kohustuslik, kuid võimaldab ostude ajaloo jälgimist ning  andmete ja aadresside muutmist.

5.2 Üks füüsiline isik võib omada ainult ühte annilii.ee kontot.

6. Ostmine

6.1 Leia annilii.ee e-poest endale sobiv Toode.

6.2 Vali sobiv arv Tooteid ja vajuta nuppu “Lisa ostukorvi”.

6.3 Järgnevalt vajuta nuppu “Vaata ostkorvi” või nuppu “Ostukorv”. Kui soovid veel Tooteid lisada ostukorvi, siis sisene uuesti e-poodi ja jätka valikutega, ostukorv säilitab valikud.

6.4 Kui oled kõik soovitud tooted ostukorvi lisanud, jätka ostu vormistamisega vajutades nuppu “Vormistan ostu”.

6.5 Avaneb “Kassa” leht, kus on võimalik tasuda nii külalisena kui ka registreeritud külastajana. Palun täida väljad arvelduse andmetega ja tingimustega, mis sisaldavad tellimuse sisu, kohaletoimetamist ja makseviisi.  Annilii.ee  toodete kohaletoimetamise võimalusteks on: Omniva pakiautomaat, mille hind 3 eurot lisandub tellimisel tootehinnale; saadetis postkontorist, mille hind 4 eurot lisandub tellimisel tootehinnale või ise järeletulemine. Annilii.ee e-poes saab maksta tellimuse eest pangaülekandega AnniLii OÜ arveldusarvele.

6.6 Kontrolli tellimus üle ja tee pangaülekanne tellimuses antud andmetega. Sinu tellimust lähetatakse, kui raha on jõudnud AnniLii OÜ arvelduskontole.

6.7  Peale makse laekumist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kohta.

7.  Kohaletoimetamine

7.1 Annilii.ee pakub välja kolm võimalust kauba kohaletoimetamiseks.

7.1.1 Omniva pakiautomaat (3 eur)

 1. Kohaletoimetamine 3-5 päeva tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile.
 2. Toote tellimisel Omniva pakiautomaati kirjuta sobiv pakiautomaadi asukoht (linn ja/või täpsem asukoht) märkuste lahtrisse.
 3. Kui tellitud kaup on jõudnud Omniva pakiautomaati, tuleb Sulle selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.
 4. NB! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni – kauba tagastamisel saad kasutada samas SMS-is olnud tagastuskoodi.
 5. Juhul, kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (s.t. ajavahemikul reedel pärast kella 08.59 kuni esmaspäeval kella 8.59-ni) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st.
 6. Toodet hoitakse Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe Tootele selle aja jooksul järgi,  saadetakse Toode tagasi Annilii.ee-le.

7.1.2 Omniva postkontor (4 eur)

 1. Tooted saad postkontorist kätte keskmiselt 5-7 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile. Kui tellitud Tooted jõuavad Sinu valitud postkontorisse, saadetakse Sulle SMS-sõnum.
 2. Juhul, kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (s.t. ajavahemikul reedel pärast kella 08.59 kuni esmaspäeval kella 8.59-ni) või riigipühal, hakkab kohaletoimetamise tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st.
 3. Paki hoiutähtaeg postiasutuses on 15 kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe Tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse Toode tagasi Annilii.ee-le.

7.1.3 Ise järele tulemine AnniLii OÜ tegevusaadressi järgi.
7.1.4 Välismaale saatmiseks tuleb võtta AnniLii OÜ-ga ühendust e-posti aadressil info@annilii.ee, et leppida kokku postituses ja postitasus.
7.2 Tellitud Toode peaks Sinuni jõudma ideaalses korras ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis palun anna meile sellest koheselt teada e-posti teel info@annilii.ee või helistades 53483228.
7.3 Annilii.ee kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on jõudnud Omniva pakiautomaati või postkontorisse.

8. Tagastamine ja ümbervahetamine

8.1. Annilii.ee-st ostetud Tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates Toote Omniva pakiautomaati või postkontorisse saabumise teate kättesaamisest.
8.2. Õigeaegselt ollakse tagastatud siis, kui tagastamise või ümbervahetamise avaldus on saadetud annilii.ee e-postile ja Toode on koos taotlusega postitatud Omniva pakiautomaadi vahendusel annilii.ee aadressile p-s 8.1 nimetatud tähtaja jooksul. Raha tagastatud Toodete eest hüvitame Sulle 14 tööpäeva jooksul alates Toodete õigeaegsest tagasi jõudmisest AnniLii OÜsse.
8.3. Toote tagastamine või ümbervahetamine käesoleva lepingu tingimuste raames on tasuta.
8.4. Toote tagastamise ja ümbervahetamise kord.

 1.  Saada meile vabas vormis avaldus e-posti teel info@annilii.ee.
 2. Juhul kui tellisid Toote Omniva pakiautomaadi vahendusel, vii Toode samasse Omniva pakiautomaati ja sisesta SMS-iga saadud tagastuskood.
 3. Juhul kui tellisid Toote Omniva postkontorisse, vii Toode ükskõik millisesse Omniva postkontorisse. Tagastamine toimub Toote pakendil olnud saatja aadressi alusel.
 4. Toote sihtkohaks märgi Kohila pakiautomaat (AnniLii OÜ, telefon +372 53 483 228). Toode jõuab annilii.ee-le 5 tööpäeva jooksul ja kätte saamise kohta saadame Sinu e-posti aadressile sellekohase kinnituse.

8.5. Tagastatava või ümbervahetatava Toote seisukord.

 1. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi olla kahjustunud:
  1. Kui tagastatav Toode (ja Toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud annilii.ee-st või Toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on annilii.ee-l õigus tasaarvestada Toote väärtuse vähenemine  Sinu poolt Toote eest tasutud ning  Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab annilii.ee  Sulle avalduse.
  2. Juhul, kui Sa ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Sul õigus kaasata Toote väärtuse vähenemise kindlaks tegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Sinu ja AnniLii OÜ vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.
 2. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi omada kasutamise märke:
  1. Kui selgub, et Toodet on kasutatud, juhindub AnniLii OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest.
  2. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode peab olema originaalpakendis ja koos hinnasiltidega.
  3. Ava originaalpakend alati ettevaatlikult, et see ei oleks rikutud. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav kaup olema originaalpakendis.

8.6. Ümbervahetamise erisused.

 1. Ümbervahetamise korral paneme Sulle uue soovitud Toote teele niipea, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva Toote kätte saanud. Uus toode jõuab Sinuni sama kiiresti kui tavaostu korral.
 2. Annilii.ee ei saa alati garanteerida Toodete ümbervahetamise võimalust, sest laoseisud on muutlikud ning asendustoode võib lihtsalt puududa. Juhul, kui Sa asendustoodet ei leia, tagastame Sulle ostusumma.

9. Garantii ja nõuetele mittevastava toote tagastamine

9.1. AnniLii OÜ vastutab Toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis olid Tootel selle üleandmise ajal.
9.2. Toodete nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda Toodete asendamist nõuetele vastava ja puudusteta Toodete vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastavad Tooted AnniLii OÜ kulul.
9.3. Toote asendamine või tagastamine toimub käesoleva lepingu p-s 8.6 sätestatud korra järgi.
9.4. AnniLii OÜ ei vastuta Toodetel lasuvate puuduste eest, mis on tekkinud:

 1. kliendist tulenevatel põhjustel,
 2. Toote mittesihipärase kasutamise tõttu,
 3. Toodete kasutusjuhendis märgitud õpetuse mittejärgimise või hoolduse mittetegemise tõttu.

9.5. Juhul kui ekspertiisi käigus selgub, et Toodete puudused tulenevad käesolevate müügitingimuste p-s 9.4 nimetatud põhjustel, ei tagastata Toote maksumust ega transpordikulusid ja saate toote tagasi.
9.6. AnniLii OÜ tasub Sinu arvelduskontole (raha tagastatakse samale pangakontole, millelt toimus tasumine) tagastatud Toote maksumuse ja transpordikulud (nii esialgse kui ka tagasisaatmise) 14 tööpäeva jooksul alates kauba tagasisaamise päevast.
9.7. Kaebus saada kirjalikult või e-postiga aadressile info@annilii.ee viivitamatult, kuid mitte hiljem kui ühe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Kaebusesse märgi:

 1. enda nimi, telefoninumber ja aadress,
 2. kaebuse esitamise kuupäev,
 3. Toote puudus,
 4. AnniLii OÜle esitatav nõue,
 5. ostu sooritamist tõendav tellimuse number.

9.8. AnniLii OÜ on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

10. Vastutus ja vääramatud jõud

 10.1. Annilii.ee vastutab Sinu ees ning Sina vastutad annilii.ee ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
10.2. Annilii.ee ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida me ei saanud mõjutada ning mille saabumist annilii.ee ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
10.3. Annilii.ee ei vastuta käesoleva lepingu p-s 4.1 – 4.2 sätestatud tingimuste tegelikkusele mittevastamise korral.
10.4. Annilii.ee ei vastuta Toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast Toote üleandmist vedajale.
10.5. Annilii.ee vastutab Sinu eest Toote müügihinna ulatuses. Annilii.ee ei võta vastutust puudusega Toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

11. Privaatsus

11.1. Annilii.ee e-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku annilii.ee-le enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel.
11.2. Annilii.ee-le teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Toodete pakkumiseks. Sa annad nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui oled märkinud linnukese vastavas aknas vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel.
11.3. Sinu isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses.
11.4. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Annilii.ee kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.
11.5. Isikuandmeid töötleb AnniLii OÜ (reg.nr. 12836761), Aiandi 4, Kohila alev, Kohila vald, Raplamaa.

12. Tingimuste muutmine

12.1. AnniLii OÜ-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje annilii.ee kaudu.
12.2. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel annilii.ee. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse annilii.ee ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesoleva lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.
12.3. Annilii.ee jätab endale õiguse loobuda müügist, kui Tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest:

 1. on juhtunud ilmselgelt inimlik eksitus hinna sisestamisel,
 2. tehniline viga süsteemis.

13. Muud tingimused

13.1. Käesoleva lepingu tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
13.2. Sinu ja annilii.ee vahel seoses annilii.ee-st toodete ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Sul õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.

Küsimuste korral palun helistage telefonil 53483228 või kirjutage info@annilii.ee.

Parimate soovidega Liina Kahre, AnniLii OÜ Juhatuse liige ja  omanik!